Nebezpečné emaily a SPAM

Chodí mi hodně nevyžádaných a někdy i nebezpečných emailů. Níže uvádím AKTUALIZOVANÝ seznam názvů jejich předmětů, včetně data, kdy mi email přišel. Pokud takovou zprávu obdržíte, email neotvírejte a okamžitě jej smažte. Pokud byste náhodou přílohu stáhli a otevřeli, můžete nás kontaktovat. Osobně potom v kancelářích v Praze nebo Brně.

Gmail tuto zprávu označí takto: The message „“ from  … contained a virus or a suspicious attachment. It was therefore not fetched from your account … and has been left on the server.

  • New Doc 994_36.pdf (26.9.2016)
  • Delivery #D-1379563 (23.9.2016)
  • Message from „CUKPR0547371 (6.9.2016)
  • Invoice INV00003203719 (6.9.2016)
  • Invoice INV000095011640 (6.9.2016)
  • Copy: Photo(770) (5.9.2016)
  • Copy: Picture(925) (5.9.2016)
  • Credit card receipt (5.9.2016)
  • 520395274pdf (2.9.2016)
  • 9550957122docx (2.9.2016)
  • Travel expense sheet (1.9.2016)
  • Please find attached invoice no: 78239921 (1.9.2016)
  • photos (několik emailů z 31.8.2016)
  • FW: [Scan] 2016-08-13 15:10:43 (31.8.2016)
  • FW: [Scan] 2016-08-13 12:51:15 (31.8.2016)
  • FW: [Scan] 2016-08-13 15:15:10 (31.8.2016)
  • FW: [Scan] 2016-08-13 15:26:17 (31.8.2016)
  • Picture (30.8.2016)
  • Please find attached invoice no: 880891 (30.8.2016)
  • Please find attached invoice no: 01813445 (30.8.2016)
  • Receipt 485-978449 (odesílatel vito.whittemore@gmail.com)
  • IMG_3791
  • Please find attached invoice no: 9543873
  • Scanned image from MX2310U (office@yoururl.com)
  • Abax UK Invoice 1266 (accounts@brinley.net)
  • Message from „RNP002CBE640078
  • Message from „RNP0028139DE604
  • Please note (Day.Robin@axethetax.com.au)
  • Scan from office (jerome550@…)
  • Please Pay Attention (Florentino Dodson (Dodson.Florentino@hol.gr), Shirley Fletcher (Fletcher.Shirley@twt.it))
  • Attention Required (Morin.Chasity@fixed-190-163-187-190-163-103.iusacell.net)
  • LABEL_9641 (Gilda Gilda95@…)
  • Message from KMBT_C220 (scanner@…)
  • Insufficient funds (Stevens.Augustus@hgmm.gov.co)
  • Message from „RNP002487497ADD ( donotreply@…)
  • Invoices (Wong.Rosanne@public-gprs409351.centertel.pl)
  • Emailing: EPS000083 (hillary.whyte@…)
  • Attached document (canon@…)
  • Documents Requested (Issac559@..)
  • Parcel Certificate (Juarez.Josef@aucus.com)
  • Subscription Details (Dennis.Horacio@tellas.gr, Fowler.Isabelle@sbb.rs)
  • Scanned Image from a Xerox WorkCentre (canon@…)
  • 34398 pocitace (ryba.tomas@proxy.cz)
  • 43965 info (mawalgrave@gmail.com)
  • Payment Confirmation (Reeves.Deidre@mediacommerce.com.co)
  • 52658 pocitace (ryba.tomas@proxy.cz)
  • 10455 (lgr@bto.co.uk)
  • Scanned Image from a Xerox WorkCentre (xerox@…)
  • Order (Dawn@bluecloudtv.com)

Seznam průběžně doplňuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *