Enterprise Architect zdarma až na 4 měsíce

Možná i vy pracujete v rámci svých univerzitních projektů, bakalářek a diplomek se software Enterprise Architect. Pokud vaše univerzita vlastní licence k tomuto programu a vám vyhovuje práce v univerzitních učebnách, pravděpodobně nemusíte číst dále 🙂

Sparxsystems nabízejí Enterprise Architect (dále jen EA) na 30 dnů zdarma v rámci trial licence. Tato verze funguje bez omezení, jediným rozdílem oproti placené verzi je vodoznak ve výsledných diagramech. Což je však u většiny univerzitních projektů tolerováno.

Pokud potřebujete legálně pracovat s EA více než 30 dní a nechcete tento software kupovat, existuje řešení. Sparxsystems nabízejí prodloužení trial licence až o 90 dní. Jediné, co proto musíte udělat, je napsat neformální žádost na email sales(at)sparxsystems.eu. Následně vám na email přijde odpověď s licenčním kódem na prodloužení trial verze o dalších 90 dní. Podmínkou je vypršení původní zkušební doby pro použití EA.

Při dalším spuštění EA jednoduše vyberete možnost Continue trial, ale je nutné při tomto výběru držet klávesu ctrl. Následně do dialogového okna vložíte zaslaný licenční klíč. A je to, EA máte aktivovaný na další 3 měsíce zdarma 🙂

PS: Nutno dodat, že není možné nárok na prodloužení vyžádovat. Pokud se někdo setkal s odmítnutím, napiště prosím důvody do komentářů. Díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..