Půjčení auta na Mallorce

Dnes krátce o naší zkušenosti s půjčením auta na Mallorce. Na Mallorce jsem si auto půjčoval dvakrát od společnosti Goldcar vždy přímo na letišti v Palmě.

V jednom případě přes srovnávač půjčoven bravocar.com. Ve druhém případě přímo přes stránky Goldcaru.

V případě srovnávače Bravocar nám byl stržen depozit cca 200 euro, který nám byl vrácen po vrácení vozu. V případě rezervace přes stránky Goldcaru s okamžitou platbou proběhlo půjčení vozu bez depozitu.

V obou případech nebyl s autem žádný problém. Výhodou srovnávače je porovnání cen od většiny půjčoven v dané lokalitě. Vždy jsme dostali nové a čisté auto. Jednou šlo o Citroen C4 a jednou o Seat Ibiza. Na výběr byly také vozy stejné třídy (Škoda Fabia, VW Gold a další).

Cena půjčení byla i včetně plného pojištění přijatelné. Pojištění auta se v každém případě vyplatí. Ušetřených pár korun za případné komplikace v případě nehody rozhodne nestojí.

Jediným mínusem může být delší doba čekání na vůz. Ale toto jde vyřešit dvěma způsoby. Připlatit si za přednostní odbavení nebo využít služby Key and Go.

Key and Go

Služba Key and Go byla dostupná v září 2019 v půjčovně Goldcar na letišti v Palmě. V rámci služby nahrajete naskenovaný pas / občanský průkaz a řidičský průkaz v aplikaci Goldcar (nebo na webu) ještě před vaším příletem na Mallorcu. Po potvrzení zpracování dokumentů můžete přejít přímo k automatům Key and go. Na letišti v Palmě jsou umístěny u kanceláře Goldcar z druhé strany (případně se můžete doptat). Rozhodně ale nemusíte čekat ve frontě tak jako většina.

U automatu následně jen zadáte číslo vaší rezervace. Automat vám následně nabídne auta, která jsou aktuálně k dispozici a po vašem potvrzení vám vydá klíče.

S klíčem už si následně auto vyzvednete přímo na parkovišti v příslušné části letištního terminálu. Všechny vozy jsou obuty kvalitními letními pneumatikami, takže cesty po Mallorce jsou pohodlné a bezpečné.

Za nás můžeme tuto službu maximálně doporučit. Půjčeným autem jsme dojeli třeba i do Canyamelu. V případě dotazů ke službě můžete napsat do komentářů nebo využít některý z kontaktů.

Máte zkušenosti se službou Key and Go? Napište nám 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..