Půjčení auta na Mallorce

Dnes krátce o naší zkušenosti s půjčením auta na Mallorce. Na Mallorce jsem si auto půjčoval dvakrát od společnosti Goldcar vždy přímo na letišti v Palmě.

V jednom případě přes srovnávač půjčoven bravocar.com. Ve druhém případě přímo přes stránky Goldcaru.

V případě srovnávače Bravocar nám byl stržen depozit cca 200 euro, který nám byl vrácen po vrácení vozu. V případě rezervace přes stránky Goldcaru s okamžitou platbou proběhlo půjčení vozu bez depozitu.

V obou případech nebyl s autem žádný problém. Výhodou srovnávače je porovnání cen od většiny půjčoven v dané lokalitě. Vždy jsme dostali nové a čisté auto. Jednou šlo o Citroen C4 a jednou o Seat Ibiza. Na výběr byly také vozy stejné třídy (Škoda Fabia, VW Gold a další).

Cena půjčení byla i včetně plného pojištění přijatelné. Pojištění auta se v každém případě vyplatí. Ušetřených pár korun za případné komplikace v případě nehody rozhodne nestojí.

Jediným mínusem může být delší doba čekání na vůz. Ale toto jde vyřešit dvěma způsoby. Připlatit si za přednostní odbavení nebo využít služby Key´n Go.

Key´n Go

Služba Key´n Go byla dostupná v září 2019 v půjčovně Goldcar na letišti v Palmě. V rámci služby nahrajete naskenovaný pas / občanský průkaz a řidičský průkaz v aplikaci Goldcar (nebo na webu) ještě před vaším příletem na Mallorcu. Po potvrzení zpracování dokumentů můžete přejít přímo k automatům Key´n Go. Na letišti v Palmě jsou umístěny u kanceláře Goldcar z druhé strany (případně se můžete doptat). Rozhodně ale nemusíte čekat ve frontě tak jako většina.

U automatu následně jen zadáte číslo vaší rezervace. Automat vám následně nabídne auta, která jsou aktuálně k dispozici a po vašem potvrzení vám vydá klíče.

S klíčem už si následně auto vyzvednete přímo na parkovišti v příslušné části letištního terminálu. Všechny vozy jsou obuty kvalitními letními pneumatikami, takže cesty po Mallorce jsou pohodlné a bezpečné.

AKTUALIZACE 31. 1. 2020: O službě Key´n Go jsem napsal samostatný článek

Za nás můžeme tuto službu maximálně doporučit. Půjčeným autem jsme dojeli třeba i do Canyamelu. V přípaudě dotazů ke službě můžete napsat do komentářů nebo využít některý z kontaktů.

Máte zkušenosti se službou Key´n Go? Napište mi do e-mail nebo zanechte komentář pod článkem 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..