Korespondenční výkup zlata

Cena zlata v posledních několika letech neustále roste, proto mě zajímalo, kde a za jakých podmínek se dají v dnešní době nejvýhodněji prodat zlaté šperky nebo menší zlaté slitky.

V první řadě jsem vyloučil různé bazary a směnárny, které nabízejí rychlou hotovost za vaše zlato, ale cena není nejvýhodnější. Měl jsem zájem o něco seriozního třeba i na dlouhodobou spolupráci (jak prodej, tak nákup investičních slitků v případě příznivé ceny zlata a drahých kovů).

V Praze existuje relativně hodně možností výkupu zlata, ale internetové recenze povětšinou nejsou úplně pozitivní. Samozřejmě existují výjimky.

Recenze společnosti nabízející výkup zlata v Praze

Velkou výhodou prodeje zlata v Praze tak mohou být příznivé výkupní ceny vzhledem k vyšší konkurenci. Nevýhodou může být nejistota a nedůvěra při stanovení výkupní ceny kovu.

Během pátrání na internetu jsem narazil na několik diskuzí, kde uživatelé řešili kde výhodně prodat zlato (např. na webtrhu ale i na dalších webových stránkách).

Zmíněný odkaz mě zaujal kvůli možnosti korespondenčního výkup zlata u společnosti TOP GOLD, s.r.o. Společnost sice sídlí v Brně, ale díky této službě jsou schopni vykoupit vaše zlato ať už jste odkudkoliv. Na odkazu výše také naleznete video jak celý proces korespondenčního výkupu zlata probíhá.

Dle dostupných recenzí (Google, firmy.seznam.cz, centrum.najisto.cz) se společnost jeví velmi spolehlivě.

Recenze google.cz, firmy.cz a najisto.centrum.cz

Prozatím jsem se nerozhodl, zda-li využiji služeb některé z uvedených firem. Pokud k tomu dojde, vydám nový článek nebo aktualizuji stávající.

A jaké máte zkušenosti s korespondenčním výkupem zlata u společnosti TOP GOLD, s.r.o? Případně jaké jsou vaše zkušenosti u jiných firem (pozitivní, negativní)?

Napište mi nebo můžete zanechat komentář pod článkem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..