Promo kódy a kupóny

Rád cestuji a na svých cestách využívám skvělé služby projektů AirBnB, Uber and Liftago. Pokud chcete tyto služby poprvé vyzkoušet (což vřele doporučuji), můžete získat kredit na první rezervace nebo jízdy na zkoušku. Zbývá dodat, že já za vyžití služby vámi také dostanu menší odměnu v podobě kreditu. Pokud bych nebyl spokojený, služby bych ale nedoporučoval 🙂

Takže pokud hledáte promo kód na Airbnb, stačí se na registrovat kliknutím na odkazairbnb.com/c/vmalek. Vaše první rezervace bude zdarma až do výše 600 Kč. Pokud byste se hodlali začít na airbnb pronajímat a využili jste výše uvedený odkaz, klidně mi napište, rád se na oplátku přijedu podívat 🙂

Promo kupón na Uber: Stačí v aplikaci vložit promo kód 57WQQUE a vaše první jízda bude zadarmo až do výše 15 $ (cca 330 Kč). Případně se můžete registrovat také přes tento odkaz.

Liftago promo kupón: Postupujte dle informací zde nebo přímo v aplikaci vložte kód VACLAV6838 a stejně jako u uberu budete první jízda zdarma až do výše 100 Kč (~ 4 €, ~ 5 $).

Všechny 3 služby mají jedno společné, promo kódy lze využít na první jízdu / první rezervaci ubytování.

Čas od času používám také staré dobré booking.com. Zde vám nemohu nabídnout žádný kupon, ale tento portál rozhodně doporučuji!

Enjoy!